Göz Kapağı, Kulak ve Çene Operasyonları BLEFAROPLASTY GÖZ ALTI TORBALARI GÖZ KAPAĞINDA DÜŞME GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ GÖZ YÜZÜMÜZDE EN ÇOK DİKKAT ÇEKEN VE KENDİM

Göz Kapağı, Kulak ve Çene Operasyonları

BLEFAROPLASTY
GÖZ ALTI TORBALARI
GÖZ KAPAĞINDA DÜŞME

GÖZ KAPAĞI ESTETİĞİ

GÖZ YÜZÜMÜZDE EN ÇOK DİKKAT ÇEKEN VE KENDİMİZİ İFADE ETTİĞİMİZ EN ÇARPICI GÜZEL ALANDIR.
İLK KARŞILAŞMADA, İLK GÖRÜŞMELERİNDE KARŞIDAKİ KİŞİLERİN SİZE OLAN DAVRANIŞLARINI TAMAMEN DEĞİŞTİRECEK KADAR ETKİLİDİR; “GÖZLER HER ŞEYİ ANLATIR” SÖZÜ PEK ÇOK ŞARKIYA VE ŞİİRE DE KONU OLMUŞTUR.

YENİDEN KULAK YAPIMI
KULAK REKONSTRÜKSİYONU

DOĞUŞTAN YA DA HERHANGİ BİR NEDENLE KULAKTA MEYDANA GELEN EKSİKLER HASARLARIN GİDERİLİP YENİDEN KULAK OLUŞTURMAK DEMEKTİR.

KULAK ANOMALİLERİ
KULAK LOBÜL YIRTIKLARI

KULAK LOBÜL ANOMALİSİ; DOĞUMSAL YA DA SONRADAN OLABİLİR;
DOĞUMSAL ANOMALİLERİ; KULAĞIN “LOBÜL” DENİLEN KÜPE TAKILAN KISMINDA BULUNAN DEFEKTLERDİR, ÇENTİK-SARKMA-DIŞA DÖNMESİ GİBİ ANOMALİLERİ OLABİLMEKTEDİR. TEDAVİSİ CERRAHİDİR LOKAL ANESTEZİ EŞLİĞİNDE YAPILIR, İŞLEM SONRASI HASTA NORMAL YAŞANTISINA DEVAM EDER, 4-5 GÜN SONRA SÜTÜR ALINIR. ÇOK SIK GÖRÜLMEKTEDİR. SONRADAN OLUŞAN DEFEKTLERİ TRAVMAYA BAĞLI ŞEKİL BOZUKLUĞU YA DA KÜPEYE BAĞLI YIRTIKLARDIR VE AYNI ZAMANDA LOBÜL BOYUT OLARAK NORMALDEN DAHA UZUN GÖRÜNMEKTEDİR DOLAYISIYLA HOŞ OLMAYAN GÖRÜNTÜYE SEBEP OLMAKTADIR. HER YAŞDA GÖRÜLEBİLİR VE TEDAVİSİ LOKAL ANESTEZİ EŞLİĞİNDE CERRAHİDİR. GENELLİKLE YAPILAN İŞLEMDE HİÇ SKAR (İZ) KALMAZ.

BU SORUNLARDA DAHA ÇÖZÜMSEL YAKLAŞIM OLAN KULAK LOBÜLÜNÜN ÖN VE ARKA BÖLGESİNE “Z” PLASTİLER YAPIYORUM VE BU Z PLASTİLERİ KARŞILIKLI OLARAK KAPATTIĞIMIZ İÇİN GÖRÜNEN BİR SKAR OLMAMAKTADIR, LOBÜL YUVARLAK KAVSİNİ KORUMAKTADIR.

ÇENE ESTETİĞİ

ÇENE GERİDE
ÇENE İLERDE

ÇENE VE BURUN YÜZÜMÜZÜN EN ÖNE ÇIKAN ÜÇ BOYUTLU ORGANLARIDIR. YAN PROFİLDEN BAKILDIĞINDA BURUN VE ÇENE UYUMU BÜTÜNDE GÜZELLİĞİN ALTINI ÇİZERKEN; BU İKİ ORGAN ARASINDAKİ UYUMSUZLUK BÜTÜN GÜZELLİĞİ ÇİRKİNLEŞTİREBİLİR.

Soru sormak yada randevu almak için yandaki formu doldurunuz.

İletişim Formu


İletişim

Op. Dr. Gülay BOZTOSUN
Estetik Plastik ve Rekonstrüktif
Cerrahi Uzmanı

+90 530 204 8 316

Ameliyatsız estetik operasyonlar

Saç ekimi

Cilt germe

Meme operasyonları

Dr. Gülay Boztosun