Liposakşın ile Karın Kası Yapımı Liposakşın’la kaslı bir vücut elde edilir mi? Artık sporcu kaslı vücudlar Ses dalgaları ile yağ eriten cihazlar ile 1 günde elde edilebiliyor. Ayrıcalıklı ve özel bir yöntem olan Ses dalgası ile yağ eriten ve sıvılaştıran sistem yeni geliştirilmiştir liposakşın ile önceleri çok beklentili gibi gelen ama şimdi başarıyla uygulanan HİGH DEFİNİTİON LİPOSUCTİON yöntemi ile atletik görünümlü sporcu vücudunu elde etmekteyiz.

Liposakşın ile Karın Kası Yapımı

Liposakşın ile Karın Kası Yapımı

Liposakşın’la kaslı bir vücut elde edilir mi?

Artık sporcu kaslı vücudlar Ses dalgaları ile yağ eriten cihazlar ile 1 günde elde edilebiliyor. Ayrıcalıklı ve özel bir yöntem olan Ses dalgası ile yağ eriten ve sıvılaştıran sistem yeni geliştirilmiştir liposakşın ile önceleri çok beklentili gibi gelen ama şimdi başarıyla uygulanan HİGH DEFİNİTİON LİPOSUCTİON yöntemi ile atletik görünümlü sporcu vücudunu elde etmekteyiz. Her kişiye özel kas yapısına göre planlanan çizimle bu çizimlere paralel yapılan Ses dalgası yardımlı liposakşın operasyonu sonrası dergilerde görüp özenilen vücudlara sahip olmak ütopya olmaktan çıktı.

Doğru seçilmiş hastada, güvenli hastane koşullarında, iyi uygulanan teknikle önemli riski olmayan bir yöntemdir. Limiti farklı bilimsel kaynaklara göre değişmekle birlikte, genel olarak gerekli koşullar sağlandığında daha fazla miktarlarda da 15 litre yağ alınabilir, bu durumda sıvı elektrolit dengesinin bozulmasını önleyecek, tedbirler alınmalıdır.

Soru sormak yada randevu almak için yandaki formu doldurunuz.

İletişim Formu


İletişim

Op. Dr. Gülay BOZTOSUN
Estetik Plastik ve Rekonstrüktif
Cerrahi Uzmanı

+90 530 204 8 316

Ameliyatsız estetik operasyonlar

Saç ekimi

Cilt germe

Meme operasyonları

Dr. Gülay Boztosun