Meme Büyütme Enjeksiyon ile İstenilen ölçülerde göğüslere sahip olmak için, en çok kullanılan metotlardan birisi yağ enjeksiyonu metodudur. Yağ enjeksiyonu ile, göğüslerde istenilen düzeyde büyüme gerçekleştirilebilir. Alanında uzman doktorlar tarafından profesyonel ve hızlı bir süreç içerisinde ilk olarak tahlil ve analiz süreci, ardından ise operasyon yapılabilmektedir.

MEME BÜYÜTME (Yağ Enjeksiyon ile)

MEME BÜYÜTME (Yağ Enjeksiyon ile)

İstenilen ölçülerde göğüslere sahip olmak için, en çok kullanılan metodlardan birisi yağ enjeksiyonu metodudur. Yağ enjeksiyonu ile, göğüslerde istenilen düzeyde büyüme gerçekleştirilebilir. Alanında uzman doktorlar tarafından profesyonel ve hızlı bir süreç içerisinde ilk olarak tahlil ve analiz süreci, ardından ise operasyon yapılabilmektedir.

Meme büyütme uygulamaları, her yaşda ki kadına yapılabilmektedir. Memelerde zamanla küçülme, zaman zaman oluşabilen sarkmalar meydana gelir, daha diri ve daha büyük göğüslere ulaşabilmek için kadınlar bu operasyonları tercih etmektedirler.

İmplant gibi yabancı cisim istemeyen, yada daha doğal görünüm isteyen hastalar için idealdir.

Türkiye’de; kadınların meme estetiği alanında en çok tercih ettiği yöntemlerden birisi olan yağ enjeksiyonu ile meme büyütme uygulaması, son yıllar da implantı ile büyütmenin önüne geçmiştir. Sonuçları bakımından da çok tatmin edicidir.

Soru sormak yada randevu almak için yandaki formu doldurunuz.

İletişim Formu


İletişim

Op. Dr. Gülay BOZTOSUN
Estetik Plastik ve Rekonstrüktif
Cerrahi Uzmanı

+90 530 204 8 316

Ameliyatsız estetik operasyonlar

Saç ekimi

Cilt germe

Meme operasyonları

Dr. Gülay Boztosun