Havyar Peeling Nedir? Fresh Caviar, erken yaşlanmaya karşı savaşır. Cildin ana hatlarında bulunması gereken Nemlendirme, Besleme, Sıkılaştırma gibi gereksinimler bu 3 aşamalı bakımda bulunmaktadır ve hücre metabolizmasının en derininden itibaren uyarılmasını ve daha genç görünümlü bir cilt için temel besinlerin teminini sağlar.

Havyar Peeling Nedir?

Havyar Peeling Nedir?

Fresh  Caviar, erken yaşlanmaya karşı savaşır. Cildin ana hatlarında bulunması  gereken  Nemlendirme, Besleme, Sıkılaştırma gibi  gereksinimler bu 3
aşamalı bakımda bulunmaktadır ve hücre metabolizmasının en derininden itibaren uyarılmasını ve daha genç görünümlü bir cilt için temel besinlerin teminini sağlar.

HAVYAR ,Genç  ve ışıltılı bir cilt için gerekli olan bütün kaynakları içerir. Benzersiz  formülünden  dolayı  fresh havyar hücreleri kolajeni uyarır, cildi sıkılaştırır ve elastikiyetini güçlendirir. Hücrenin yeniden yapılanma sürecini destekleyici, canlandırıcı ve cildi serbest radikallerden koruyucu bu yoğun besleyici cilt bakım uygulaması, zengin ve besleyici  dokusu ile cildi derinlemesine besler ve onarır. Yüksek teknolojili soğutma sistemi ile üretilmiş  ve organik kozmetik olan havyar sadece cansız ciltler için değil aynı zamanda olgun ciltler için de üretilmiş yoğun bir yenileme bakımıdır. İçeriğinde cilt için çok faydalı  ürünler vardır. Avokado,omega3,vitaminler, yaban mersini, yosun, deniz mineralleri gibi.

Soru sormak yada randevu almak için yandaki formu doldurunuz.

İletişim Formu


İletişim

Op. Dr. Gülay BOZTOSUN
Estetik Plastik ve Rekonstrüktif
Cerrahi Uzmanı

+90 530 204 8 316

Ameliyatsız estetik operasyonlar

Saç ekimi

Cilt germe

Meme operasyonları

Dr. Gülay Boztosun