PRP Kök Hücre ile Cilt Gençleştirme Cilt Yenileme, Gençleştirme Kanımıza renk veren alyuvarların ayrıştırılarak (kan sıvısı içinden çıkarılması) sadece içinde hücrelerin elektrolitlerin bulunduğu sarı renkli kan sıvısıdır. Trombosit; vücudumuzda doku ve organlarda oluşan hasar alanına ilk giden kan hücreleridir. Platelet = Trombosit Rich = Zengin Plasma = Serum Kan Serumu; PRP
PRP Kök Hücre ile Cilt Gençleştirme Cilt Yenileme, Gençleştirme

Cilt Yenileme, Gençleştirme

PRP Kök Hücre ile Cilt Gençleştirme Cilt Yenileme, Gençleştirme

PRP Kök Hücre ile Cilt Gençleştirme

Cilt Yenileme, Gençleştirme

Kanımıza renk veren alyuvarların ayrıştırılarak (kan sıvısı içinden çıkarılması) sadece içinde hücrelerin elektrolitlerin bulunduğu sarı renkli kan sıvısıdır. Trombosit; vücudumuzda doku ve organlarda oluşan hasar alanına ilk giden kan hücreleridir.

Platelet = Trombosit Rich = Zengin Plasma = Serum Kan Serumu; PRP

Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

ALEXANDRİTE LAZER ile EPİLASYON

Lazer de son teknoloji Alexandrite Lazer ile HER TÜR KIL tamamen temizlenmektedir..

HIFU Saten Yüz Germe

HIFU Saten Yüz Germe

Saten yüz germe işlemi bir dizi işlemden oluşmaktadır. İnanılmaz güzel sonuçların alındığı ve en yaygın cilt gençleştirme yöntemi olarak kullanılan bir tekniktir. Cilt katmanlarının en derininden en üstüne kadar gidilebilen ve başka hiç bir tekniğin bu imkanı vermediği bir uygulamadır.

Fraksiyonel CO2 Lazer ile Yenilenme

Fraksiyonel CO2 Lazer ile Yenilenme

FRAKSİYONEL LAZER TEDAVİSİ HIZLI VE ETKİLİDİR.
En üstün özelliği cilde uygulanırken sadece gerekli alanı seçebilmesi, tüm cilde uygulamak zorunda kalmamasıdır. Böylece iyileşme süreci de hızlı olmaktadır.

Altın İğneli RF

Altın İğneli RF

Çatlak Tedavisi

Kollojen Tedavisi

Deride Sıkılaşma Tedavisi

PRP ile Kombinasyonlar

El ve Boyun Gençleştirme

EL GENÇLEŞTİRME, BOYUN GENÇLEŞTİRME,ELDEKİ LEKELER

SON YILLARDA UYGULANAN YÖNTEMLERLE BİLİNENİN AKSİNE 10 YAŞDAN FAZLA KÜÇÜK GÖSTEREN İNSANLAR ÇOĞALDI. AMA YAŞLI GÖSTEREN ELLER VE BOYUN İÇİN BİR TEDAVİ YOKTU. ARTIK VAR;

Kimyasal Peeling

Kimyasal Peeling

Kimyasal Peeling Nedir?

Cildin hasarlı üst tabakasının soyulma işlemidir. Bu işlem kimyasal maddelerle yapılmaktadır. Cilt tedavilerinde ve cildi canlandırmak amacıyla kullanılır. İşlem sonucunda temiz, parlak ve genç bir cilde görünümüne kavuşur. Kullanılan maddeye göre yüzeysel, orta veya derin peeling yapılabilmektedir.

Medikal Cilt Bakımı

Medikal Cilt Bakımı

Cildin tipine ve yıpranma durumuna göre kullanılacak ürünün ve programın seçildiği medikal bakım, ayda bir kaç defa yapıldığında sonuçları hızlı ve kalıcıdır.

Havyar Peeling

Havyar Peeling

Fresh  Caviar, erken yaşlanmaya karşı savaşır. Cildin  ana hatlarında bulunması  gereken  Nemlendirme, Besleme, Sıkılaştırma gibi  gereksinimler bu 3
aşamalı bakımda bulunmaktadır ve hücre metabolizmasının  en derininden itibaren uyarılmasını ve daha genç görünümlü bir cilt için temel besinlerin teminini  sağlar.

Cihaz ile Aşamalı Peelingler

Cihaz ile Aşamalı Peelingler

Medikal cilt bakımı 1.5-2 saat süren bir uygulamadır. Cilt analizini takiben bakımda yapılacak olanlar belirlenir.
Uygun bir temizleyici ile cilt temizlenir ve peeling yöntemi ile de ölü tabakalar uzaklaştırılır. Daha sonra cilde buhar verilerek gözenekler açılır, siyah nokta ve yağ butonları ciltten temizlenir. Sonraki aşamada yüksek frekans cihazı ile dezenfeksiyon yapılır ve cilt hassasiyeti giderilir.

Kozmetik Danışmanlık

Kozmetik Danışmanlık

Hazırlanıyor...

Soru sormak yada randevu almak için yandaki formu doldurunuz.

İletişim Formu


İletişim

Op. Dr. Gülay BOZTOSUN
Estetik Plastik ve Rekonstrüktif
Cerrahi Uzmanı

+90 530 204 8 316

Ameliyatsız estetik operasyonlar

Saç ekimi

Cilt germe

Meme operasyonları

Dr. Gülay Boztosun