Estetik Ameliyatlar ve Uygulamalar Hakkında Sorular |

Sormak istediğiniz yada bilgi almak istediğiniz tüm konuları bu alanı kullanarak bize ulaştırabilirsiniz. Özel bilgileriniz saklı kalacaktır.

Not: Sorularınız onaylandıktan sonra bu alanda yayınlanacaktır.

Kas Ekimi

 • 22 Ağustos 2016

Merhaba,

Ben Hollanda'dan Neslihan, bu ayin 23de istanbuldayim ve kas ekimi yaptirmak istiyorum, Kaynanam bagdat caddesine yakin oturdugu icin sizin kliniginizde yaptirabilirim ama fiyatlar hakkinda biraz bilgi verirseniz sevinirim tabiki once kaslarimi gormeniz gerekiyor ama seyrek kasi olanlar icin nekadar tutabilir kas islemi? Cevap verirseniz sevinirim iyi aksamlar..

Cevap : Emailinize cevap gönderilmiştir.

Liposuction

 • 2 Temmuz 2016

Merhaba annem 110 kg boyu ise 1.50m malesef karın yağları çok fazla bu operasyonla kaç kg yağ alınabilir ve kaç beden incelebilir tşkler

Cevap : Emailinize cevap gönderilmiştir.

saç ekimi

 • 22 Ağustos 2016

Merhaba, saç ekimi düşünüyorum ve fiyat ve tedavi süresi hakkında sizden bilgi almak isterim,dilerseniz resim gönderebilirim.

Cevap : Emailinize cevap gönderilmiştir.

ET BENİ

 • 15 Haziran 2015

Alnımın ortasında mercimek büyüklüğünde et beni var.Kozmetik açıdan bunu aldırmak istiyorum.Tahminen çok kısa süreli bir işlem.Bunu muayenehanede yapıyor musunuz ?

Cevap : Emailinize cevap gönderilmiştir.

burun

 • 5 Kasım 2014

burun dan sıkıntı ytaşıyorum

Cevap : Emailinize cevap gönderilmiştir.

dudak silikon

 • 9 Ekim 2014

Merhaba
Dudaklarıma silikon yaptırmak istiyorum.
Operasyon ve fiyat hakkında bilgi almak istiyorum
Teşekkürler

Cevap : Emailinize cevap gönderilmiştir.

Estetik

 • 18 Eylül 2014

Mrhb Sayın hocam ben 18yil önce trafik kazası geçirdim sizden yardim istiyorum

Cevap : Emailinize cevap gönderilmiştir.

burun estetik

 • 22 Ağustos 2014

Merhabalar Gülay hanım,
Gece uykuda nefes alamama, aşırı horlama, ve devamlı ağızdan nefes alma şikatetimden dolayı doktora gittim. Burnumda kırıklar olduğundan sol burun deliğim tamamen tıkalı, sağ burun deliğimde hafif tıkalı olduğunu, teyit ettim, burun içindeki tıkanıklarını giderirkende estetik ameliyatı olmak istiyorum, Ancak Yapı kredi özel sağlık sigortam olmasına rağmen, hiçbir şekilde yararlanamayacağımı söylüyorlar, acaba özel sağlık sigortası sizde geçerlimidir, veya nerede geçerlidir. Sigortamın kapsamı yatarak yüzde yüz ayakta yüzde seksen oranındadır. şimdiden teşekkürler…

Cevap : Emailinize cevap gönderilmiştir.

iri burun

 • 9 Ağustos 2014

merabalar iri burun amelyatını kaça yapıyosunuz

Cevap : Emailinize cevap gönderilmiştir.

 

7 thoughts on “Estetik Ameliyatlar ve Uygulamalar Hakkında Sorular”

 1. Gülay BOZTOSUN hastası olabilmek gerçekten ayrıcalık mesleğinin hakkını veren sayılı insanlardan biri burun ameliyatı oldum çok dogal ve yakışanı yaptı ellernize saglık gülay hanım sizi tanıdıgım için hastanız oldugum için çok şanslıyım💐💐

 2. Gülay Hanım son derece ilgili ve başarılı bir doktor. Uyguladığı tedavi beni sağlıklı bir nefes ve burnumda tam istediğim sonuçla buluşturdu. Kısacası sağlık ve güzellik bir arada 🙂 Kendisine çok çok teşekkürler ve sevgiler :))

 3. Size geldiğim ilk andan itibaren tedavi sürecim boyunca beni rahatlatmanız ve güler yüzünüz için buradan da teşekkür etmek istedim Gülay Hanım. Harikasınız!

 4. Merhaba Burun estetiği hakkında bilgi almak ve fiyat bilgisi almak istiyorum. Ve bir sorum daha olucak Anadolu sigortam var hem yatarak hem ayakta burun estetiğinde bu geçerli oluyor mu?

 5. Merhaba 24 yaşındayım ve göğüslerim 75 beden sütyeni doldurmuyor.Göğüs büyütmeye ameliyatı hakkında bilgi almak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ameliyatsız estetik operasyonlar

Saç ekimi

Cilt germe

Meme operasyonları

Dr. Gülay Boztosun