Burun Estetiği Burun Ameliyatlar, ameliyatların detayları ve Burun Ameliyatı Fiyatları için sayfamızı inceleyiniz. Kaburgadan Yeniden Burun yapımından, Burun Estetiğinin Tüm Uygulamalarını bu sayfada bulabilirsiniz.

Burun Estetiği

Burun Ameliyatları hakkında, uygulanan ameliyatların detayları ve Burun Ameliyatı Fiyatları için sayfamızı inceleyiniz. Kaburgadan Yeniden Burun yapımından, Burun Estetiğinin Tüm Uygulamalarını bu sayfada bulabilirsiniz.

Burun Estetiği (Rinoplasty Septorinoplasty) Operasyonu;

En sık yapılan estetik ameliyattır. Genelikle solunum problemi tedavilerinde içeren genel veya sedasyon-lokal anestezi altında yapılan mevcut burun şeklinin tamamen değişebildiği ameliyatlardır.

DEVİASYON BURUN EĞRİLİĞİ  TEDAVİSİ  ve ET BÜYÜMESİ

Burun kemiğinde kayma ve eğrilme çok sık karşılaşılan burun tıkanıklığı nedenlerindendir. Burun direği olarak da adlandırılan ve tıp dilinde septum adı verilen bu yapının düzgün olması sağlıklı nefes almanın ilkşartıdır. Burun kemiği kayması veya eğrilme olmasının tıptaki adı Septum Deviasyonudur.Tedavisi cerrahidir.

BURUN UCU ESTETİĞİ

TİP ESTETİĞİ

Burun Ucu Estetiği; burun her parçası ile çok dikkat çeker, ifademizi şekillendirmede yüzümüzün anlamına oluşturmada yardımcı olur. Burun sırtındanda problem olmadan, sadece ucunda şekil bozukluğu çok nadirde olsa görülebilmektedir.

KABURGA İLE YENİDEN BURUN YAPIMI (Burun Rekonstrüksiyonu)

Çeşitli nedenler ile oluşan burun kemik ve kıkırdak dokunun yetersiz olduğu durumlarda yapılır.
Kaza darp gibi travmaya bağlı, doğuştan çökük, deri kanserlerine bağlı deformiteler de ihtiyaç duyulur.
En sık revizyon burun ameliyatlarında uygulanır.

İPLE BURUN ESTETİĞİ

BURUN ESTETİĞİ ÜÇ BOYUTLU VE YÜZÜN TAM ORTASINDA BULUNAN YAPININ ŞEKİLLENDİRİLLMESİ İLE TÜM YÜZDE OLUŞAN DEĞİŞİMDİR ASLINDA..

Dolgu ve Botoks ile Burun Estetiği

GENİŞ BURUN UCUNDA KÜÇÜLME VE BURUN UCUNU AŞAĞI ÇEKİLME OLANLARDA DÜZELME SAĞLAR..HATTA BURUN ORTA HATTA DÜZENLEMELER YAPILABİLMEKTEDİR.

Soru sormak yada randevu almak için yandaki formu doldurunuz.

İletişim Formu


İletişim

Op. Dr. Gülay BOZTOSUN
Estetik Plastik ve Rekonstrüktif
Cerrahi Uzmanı

+90 530 204 8 316

Ameliyatsız estetik operasyonlar

Saç ekimi

Cilt germe

Meme operasyonları

Dr. Gülay Boztosun